Listopad 2009

Když to člověk začne cítit jinak...

8. listopadu 2009 v 19:49 | Tokiačka-kiki |  Me & my blog
Nechci psát,že je konec tohohle blogu,protože není. Ale důvod,proč sem teď tohle píšu samozřejmě mám.

Ten,kdo sem chodí pravidelně (jakože nevím,jestli vůbec někdo takový existuje) si už určitě všimnul,že tady nepřidávám články už tak frekventovaně a často jako dřív. Je to hlavně proto,že už nemám moc důvodů,proč být přilepená na th.de nebo jiných stránkách o Tokio Hotel tolik hodin denně.

Většinou to přes den třeba ani nestihnu,protože přijedu dlouho ze školy,jelikož jdeme po škole s kámošema ještě ven a na blog pak jdu třeba až večer. Nebo mám pak odpoledne hodně učení (přece jenom jsem teď na gymnáziu a starý režim ze základky už jaksi neplatí) a nejdu sem vůbec. Prostě vždycky se něco najde.

A teď už to nemám tak,že sem prostě MUSÍM! To bývávalo. Určitě jste si všimli,že poslední dobou sem vždycky nahrnu uplně všechno,co kde najdu,prostě absolutně všechno kopíruju! A mnohdy si ty rozhovory,články,novinky ani nepřečtu,nepodívám se na ty videa,neprohlídnu si fotky.

Moje láska k TH ale nekončí,to rozhodně ne! Naopak! Koupila jsem si lístek na koncert v březnu,konečně je uvidím živě a moc se na to těším. Ale s blogem už to prostě není jako dřív.

Nikdo sem stejně moc nechodí,návštěvnost je nižší než na začátcích a tak vlastně ani nemám moc důvodů proč pokračovat. Nechci ale s blogem skončit. A to z jednoho prostého důvodu: DALO MI TO VŠECHNO HODNĚ PRÁCE! I když se to možná nezdá. A taky přesně vím,že za nějakou dobu se mi po tom všem zasteskne,nebo zrovna nebudu mít co dělat a budu sem chtít jít a zveřejnit pár nových článků,co se momentálně děje a tak.

Takže závěrem chci všechny,kdo si tohle právě přečetli,uvědomit,že tenhle blog nezahodím. Nikdy. Jen si dávám takovou menší pauzu,nebo jak to nazvat. Už nechci,aby bylo jedinou mou denní činností vysedávání za kompem a mačkání ctrl c,ctrl v....už se to pro mě po těch letech stávalo trošku stereotypní a kdo vydrží vést blog tak dlouho jako například Evule a její řekla bych světoznámý blog tokio-hotel-de.blog.cz ,tak toho můžeme jen obdivovat.

Vím,že poslední dobou končí spoustu TH-blogů a vím,že to hodně lidí zaskočilo,překvapilo nebo dokonce naštvalo - vzpomenu si na konec terusky-tokiohotel a hned si říkám,co jsem to za pokrytce,ale prostě teď to takhle cítím. Poznávám na sobě teď konečně tu změnu. A není to o tom,jestli jsem ještě pořád "ta" fanynka Tokio Hotel nebo ne. Říkám vám,že můžu být fan i nadále,bez vedení blogu a můžu být ještě lepší než doteď.

Tokio Hotel miluju,miluju jejich nový album,písničky,těším se nehorázně na březnový koncert...ale prostě jak už jsem psala...na tomhle blogu už nebudu denně. Třeba to nevydržím a zajdu sem hned zítra (třeba jen tak ze zvyku) nebo naopak opravdu nebudu mít čas ani náladu a nezajdu sem vůbec,každopádně blog nemažu nebo něco takovýho.

Kdyby jste mi někdo něco chtěli,na svém druhém blogu www.life-is-my-love.blog.cz
jsem pořád. Teda nepíšu tam denně,ale zkrátka když mám náladu,nějaký zážitek se kterým se chci podělit,jdu tam a napíšu něco děsně dlouhýho a nezáživnýho :D Jsem už taková.

Jsem strašně ráda,že jsem tohle teď napsala. Ulevilo se mi,protože já prostě tohle blogaření tady na tokiackaaa.blog.cz poslední dobou brala fakt jako povinnost,už to pro mě přestávala být zábava.

Omlouvám se všem,koho jsem teď svojí změnou zklamala. Ale doufám,že mě chápete. Pořád mi přišlo,že jsem stejná a nudná. Teď ani nevím proč...pociťuju na sobě prostě změnu. A možná na to má vliv ta zamilovanost a to,že Tokio Hotel už nejsou jediný kluci na světě,který jsou ti nejúžasnější,nejkrásnější,nejchytřejší,prostě nejvíc cool. Dřív jsem vážně viděla jen je. Teď je tomu jinak a je to to nejkrásnější,co může existovat.

Určitě se sem ozvu,jen nevím kdy.

Nebudu se loučit. Nechci.

Vaše Tokiačka-kiki


Backstage v Jižní Africe

7. listopadu 2009 v 21:49 | Tokiačka-kiki |  Band

Top Of The Pops - 12/09

7. listopadu 2009 v 21:49 | Tokiačka-kiki |  MagazinesSK Fanclub TH

7. listopadu 2009 v 21:48 | Tokiačka-kiki |  News
Slovenský fanclub Tokio Hotel je znovu online. Najdete ho na adrese:
Bill na Aftershow party (5.11.2009)

7. listopadu 2009 v 21:45 | Tokiačka-kiki |  Bill Kaulitz


Kdo byla blondýnka po boku Billa?

7. listopadu 2009 v 21:43 | Tokiačka-kiki |  Articles
Berlínské noci jsou dlouhé! Co se dělo, když předávání cen MTV bylo pryč a VIPs šli na Aftershow-party?

Největší párty se konala v hangáru starého letiště Tempelhof.

Uvnitř: Tokio Hotel-hvězda Bill Kaulitz (20).

Ten kluk je okouzlujíící. Z blízkosti působí jako nějaká víla. Nebo tmavý anděl? V každém případě bezpohlavně. A však podivným způsobem sexy.

Ve 3.55 hod v noici byl viděn na zadním sedadle s pěknou blondýnkou.

Důvěrné setkání v limuzíně trvalo 20 minut. Potom Bill přišel zase zpátky na párty. Sám. Žádný rozmazaný make-up, perfektně sedící vlasy.

Kdo je tahle dívka?

Nejdůležitější žena v jeho životě. Je totiž jeho osobní vizážistka, takže je odpovědná za jeho make-up. Její jméno: Natalie Franz (33). Ex-modelka z Ukrajiny, vdaná. Bill ji nazývá "moje nejlepší přítelkyně."

Německé teenagerky si vydechli.


5.11.09 - MTV EMAs (Berlin) #9

7. listopadu 2009 v 21:42 | Tokiačka-kiki |  Paparazzi,awards,backstage
Aftershowparty

Gustav na MTV EMA's 09

7. listopadu 2009 v 21:42 | Tokiačka-kiki |  Gustav SchäferTady je Bill viděn s blondýnkou

7. listopadu 2009 v 21:40 | Tokiačka-kiki |  Articles
Co se to děje? Po MTV-Aftershow-Party byl Bill Kaulitz videň s blondýnkou.

Dosud směli do Billovy postele jenom jeho čtyři psy. Poslední noc byla ale Tokio-Hotel-hvězda viděna v "Ritz Carlton"na Potsdamer Platz. Co se to děje? BZ byl přitom, když byl oblíbenec viděn s nějakou blondýnkou.

V hangáru 2 na nepoužívaném letišti Tempelhof běsní párty roku. Mezi rockují Culcha Candela: "Má Monster Body"…Nahoře, v uzavřené VIP místnosti sedí Bill. Oslavu tam měla nahrávací společnost Universal, zapíjeli Europe Music Awards, Bill zapaloval jednu cigaretu za druhou. Čas od času pokecal s manažerem, bratrem, s kolegy z kapely. Potom se připojily dvě blondýnky v sexy šatech, na sedačce se mačkaly vedle Billa a Toma. Krátké řeč a už jsou zase pryč. Dva XXL bodyguardi hlídali pět metrů čtverečních, kde Tokio Hotel seděli jako korunní klenoty.

Asi ve 4 hodiny ráno se to vyprazňuje a Tokio-doprovod spěchá. Dvojčata Kaulitzovi se ženou se svým duem bodygaurdů po schodech dole k východu. Tam v černé limuzíně a ve fialových šatech čeká sexy blondýnka. Naprosto přirozeně se vedle ní na zadní sedadlo schoulí Bill ve slunečních brýlích.

Ze všech těch drbů, že by se Bill raději mazlil s kluky, si fanoušci nemusí dělat hlavu...Tomův blog: EMAs 2009

7. listopadu 2009 v 21:39 | Tokiačka-kiki |  Articles
Lidi, včera mi spadl pravý kámen ze srdce, po živém vystoupení to vyšlo! Ale během zkoušky nešlo všechno tak hladce... a že jsme znovu mohli získat EMA Award byla potom samozřejmě absolutní bomba! Děkuju všem, kteří hlasovali! Opravdu skvělé, co udělali...


Tom's Blog - tokiohotel.deMTV-Awards: Tokio Hotel kralovali jako nejlepší kapela

7. listopadu 2009 v 21:36 | Tokiačka-kiki |  Articles
Se svým mega vystoupením zaujali Tokio Hotel ve čtvrtek na MTV Awards v berlínské "O2 Arena".

Měli nejhlasitější fanoušky, senzační podiovou show, zpěváka Billa se šíleným účesem - a jsou nejlepší kapelou! A proto dostali cenu.

"Tahle cena nás dělá šťastnými a pyšnými," řekl Bill Kaulitz anglicky v děkovné řeči.

Tokio Hotel porazili kapely jako Green Day nebo Kings of Leon. Bylo to už potřetí v řadě, že kapela na MTV Europe Music Awards dostala cenu.

Předtím hráli Tokio Hotel na podiu jejich hit "World Behind My Wall" z aktuálního alba "Humanoid". Ale: Správně naživo Bill Kaulitz nezpíval. Halfplayback! Přesto to bylo úžasné. Přichází srach: Když několik metrů dlouhé plameny vystřelily ze zesilovačů a klavíru. Někteří dívaci se domnívali, že ohňová show nešla přes podium naprosto bezproblémově.

"Ohořeliny velmi silně zapáchaly," řekl host pro Bild.de. Ale Tokio Hotel nebezpeční nehrozilo. Pracovník týmu: "Všechno běželo podle plánu."

Plánovité bylo také vřískání v hale, jakmile zaznělo jméno Tokio Hotel.

Po show se Bill Kaulitz, jeho dvojče Tom, Gustav a Georg přemístili do bývalého letiště Tempelhof. Tam se v hangáru 2 konala Aftershow Party jejich nahrávací společnosti Universal.