Duben 2009

Bild: Stalkerky se hlásí ve videu!

30. dubna 2009 v 15:26 | Tokiačka-kiki |  Articles

Čtyři dívky, které způsobily těžký život úspěšné německé kapele. Čtyři dívky, které se dokonce přestěhovaly z Francie do Hamburku, aby mohly pronásledovat Tokio Hotel na každém kroku. Teď se pro BILD.de ukazují před kamerou.

"Nejsme žádné stalker", tvrdí Perrine (21) přerušovanou němčinou v rozhovoru. Své oči zakrývá pod velkými slunečnimi brýlemi, tak jako ostatní dívky. Ty se drží v pozadí, mluvit nechávají Perrine.

Je to ta, která byla před několika týdny napadena členem kapely, Tomem Kaulitzem (19). Ten už měl plné zuby extrémních fanoušků. Kapela není jenom toho mínění, že jsou to stalkers, ale mezitím také ohrožují jejich rodinu.

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers. Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice. Tohle už není sranda!" řekl jeho bratr Bill (19) v rozhovoru pro časopis Bravo.

Co se stalo? Skupina francouzských dívek pronásleduje kapelu už měsíce. Jmenují se "Les Afghanes On Tour". Po útoku na matku Kaulitzů v Hamburku odřekli kluci magdeburké rockové kapely cestu do Los Angeles pro nahrávání alba. Poletí až tehdy, když policii písemně potvrdí, že se nesmí už přiblížit k rodině. Momentální stav: Prohlášení proti prohlášení.

Navzdory události minulých týdnů není kapela na své pravé fanoušky naštvaná.

"Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho pytle!", řekl Tom.

A co na to říkají fanoušci Tokio Hotel? Někteří jsou momentálně na kampani pomsty. Vyhrožují dívkám z Francie přes zprávy na Youtube.

Budou Tokio Hotel vystupovat na závodech Formule 1?

29. dubna 2009 v 20:49 | Tokiačka-kiki |  News
Podle tohoto článku by TH měli vystupovat na jednom z okruhů závodů Formule 1! Na každém okruhu by vystupovalo několik slavných kapel. Mezi ně patří U2, Tokio Hotel, Pussycat Dolls nebo Take That. To díky tomu, že Universal uzavřel dohodu s Formule 1. Vše by se mělo odehrávat v létě.

Z blogu jedné z Afgánek III.

29. dubna 2009 v 20:41 | Tokiačka-kiki |  News

"Ze začátku Vám můžu slíbit, že už se nikdo z nás nesnaží dostat se k TH, jejich rodině, přátelům.. Důvod, proč jsme odmítli nabídku k vzájemné dohodě, je jiný, a brzy ho zjistíte. (a není to peněžní důvod) Nestrachujte se, naši verzi budete mít i bez médií.

Za druhé, chci Vám poděkovat za to, že mě podporujete, i když o tom víc nevíte. A taky děkujeme za našeho nového právníka, kterého milujeme za to, že nám dal sílu.

Díky.

Nabívá to neuvěřitelných rozměrů. A ty se zvětšují každý den. Někdy je to vtipné, někdy ne. Nevím, jestli tohle chchi. Chci soud a spravedlnost, ale nejsem si jistá o zbytku. Ale vím, že teď budou naše životy jiné a to takovým způsobem, který si nedokážeme představit. To je strašidelné."

Z blogu jedné z Afgánek II.

29. dubna 2009 v 20:39 | Tokiačka-kiki |  News

"Dobře, na pět minut se přestaneme smát. Brzo řekneme naši vlastní verzi, která je přesně stejná jako od všech těch autorit (ups) se souhlasem našeho právníka.
Jednou ty věci přečtete a strávíte je, už od Vás ale nechci nic slyšet. "Žij si svůj život a bla a bla" ..
Teď už se o to postará soud."


HyperLink

29.4.09 - Video na Bild.de

29. dubna 2009 v 20:37 | Tokiačka-kiki |  Report
Ou máj,to jsou prostě nepopsatelný osoby! :-/


Perrine: "Tom mi řekl 'Jsi sračka jako všechny ostatní fanynky'." (1:35)

CherryTreeRecords - žádné news

29. dubna 2009 v 20:30 | Tokiačka-kiki |  News

Jak to pokračuje s Tokio Hotel? Tohle všechno mě dělá smutnou, žádné nové zprávy?

Respektujeme Tokio Hotel a jejich rodiny, dáváme jim prostor a jsme stále naladění na zprávy od Davida Josta.


DE Bravo 19/09

29. dubna 2009 v 20:23 | Tokiačka-kiki |  Magazines

29.4.09 - RTL Punkt 12

29. dubna 2009 v 20:22 | Tokiačka-kiki |  Report


Vlaková nádraží v Kolíně - Billův výrok k BILD.de

29. dubna 2009 v 20:19 | Tokiačka-kiki |  News
Tenhle Billův názor na Bild už tu byl. Nebudu to znovu překládat.

HyperLink

Tokio Hotel obviní bláznivé fanoušky!

29. dubna 2009 v 20:18 | Tokiačka-kiki |  Articles
Spor mezi Tokio Hotel a jejich údajnými extrémními fanoušky bude stále bizarní!

Francouzska Noemai (20) z dívčího gangu "Les Afghanes on Tour" tvrdila, že matka Billa a Toma Kaulitze je napadla lahví od coly.

Teď se brání německá nejúspěšnější kapela proti této výtce.

"Stalker jsou skutečně tak odvážné říct, že nenapadli matku, ale naopak," řekl pobouřeně producent a manažer David Jost. "V tomhle to bude vždycky dobrodružné."

Už půl roku měly francouzské dívky Tokio Hotel obtěžovat, ohrožovat, sídlit před jejich byty, pronásledovat je na dálnici.

David Jost: "Nedoufám, že stalkers planují další útoky. Nebudeme teď obiňovat jednotlivé členy, ale celý stalker-gang a soudně prosadíme, aby se se kapele a k jejich rodině dál už nesměly přiblížit."


Z blogu jedné z Afgánek

28. dubna 2009 v 21:58 | Tokiačka-kiki |  News

1. v hlavním článku

"Musím se Vám smát, nemáte o tom ani představu, ale můj právník ano. Snažte se v životě něco naučit. Jsou tu opravdoví lidé a opravdová práva. Mějte hezký den."

HyperLink

2. v komentářích

"Stále neví, že jsem to já, i když se snaží o můj pád. Já vždycky vyhrávám."

"Jo, říkám to zas a znovu, maličcí Tom a Bill mě nebyli schopní poznat, vždycky vyhrávám."

HyperLink

Top of the pops: Star Facts: Georg Listing

28. dubna 2009 v 21:56 | Tokiačka-kiki |  Georg Listing
HyperLinkJméno: Georg

Přezdívka: žádná

Datum narození / Místo narození: 31.3.1987 / Halle

Znamení: beran

Oblíbená skupina / Muzikant: Oasis

S kým bys nikdy nechtěl zůstat v sauně: Kelly Osbourne

Cos chtěl být, kdyžs byl malý: králem

Životní motto: Žij svůj sen

Podpis / Obrázek:

Top of the pops: Star Facts: Bill Kaulitz

28. dubna 2009 v 21:54 | Tokiačka-kiki |  Bill Kaulitz
HyperLink

(c) terusky-tokiohotel.blog.cz

Jméno: Bill

Přezdívka: nemám žádnou

Datum narození / Místo narození: 1.9.89 / Lipsko

Znamení: panna

Oblíbená skupina / Muzikant: The Rasmus

S kým bys nikdy nechtěl zůstat v sauně: Olsenky, protože v sauně je moc horko na ..

Cos chtěl být, kdyžs byl malý: Vždycky jsem chtěl dělat muziku!

Životní motto: Žij každou sekundou

Podpis / Obrázek:

New twins (by Alleg)

28. dubna 2009 v 21:32 | Tokiačka-kiki |  Graphics
Alleg je fakt mástr,tohle je nádherný <3

Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu,který pronásleduje kapelu!

28. dubna 2009 v 21:29 | Tokiačka-kiki |  Articles

Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."

Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká
David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…


Je pěkný konečně vědět,že dvojčata žijou,že o sobě dají takhle vědět a vyjádří se konečně k tomu všemu. Tom mě potěšil <33 ale divila bych se,kdyby to bylo tak,jak říká - že by dávali stalkers dohromady s fanynkami do jednoho šuplíku - to by prostě neudělali. I když si to stále mnozí myslí... Tak nějak jsem podvědomě tušila,že první,komu něco na téma afgánky twins řeknou,bude Bravo... :)

Cena mládeže pro dvojčata z TH

28. dubna 2009 v 16:42 | Tokiačka-kiki |  Articles
Tokio Hotel dvojčata, Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi byli vyznamenáni za jejich "vzorný školní výkon" cenou pro mládež, která se učí pomocí internetu.

Vedle jejich kariéry jako muzikanti, dělali oba přes internet ukončení její reálné školy a absolovali ho "s vanikajícími známkami", řekl spolkový ministr školství. Cena studia "DistancE-Learning" je každoročně zapůjčena nejúspěšnějším internetovým absolventům.

source: http://www.bild.de/BILD/Newsticker/news-ticker/2009/04/27/27-14-tokio-hotel.html


'Les Afghanes on tour': "Proto pronásledujeme Tokio Hotel!"

28. dubna 2009 v 16:38 | Tokiačka-kiki |  Articles
Tak tohle je šílený! Absurdní! Ony po klukách ještě chtějí bolestný?! A toliiiik?! Jim vážně hrabe! Jako za co?! Za to,že jim dělají ze života peklo,zpožďují tím jejich práci a ohrožují je i jejich rodinu?! Tohle mi mozek nebere! Jako pardon,ale tohle jsou krávy nejvyššího kalibru! Buď jsou opravdu duševně pomatené,nebo je prostě jenom baví někoho takhle ničit! Mám sto chutí citovat faráře Otíka ze Slunce sena :D "Sodoma gomora..ale už vopravdická! Tohle je do nebe volající!" 10.000 € je v přepočtu podle současnýho kurzu zhruba 270.000 kč!!!
Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

  • Pronásledují Toma (19) a Billa (19) Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku.
  • Zahalují se jako násilníci.
  • Nazývají se "Les Afghanes on Tour"(Afghánky na turné)
  • Jsou z Francie a muzikanty pronásledují již půl roku.
Jejich jména: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) und Noemai (20). BILD reportér se ptal dívek, které se poprvé ukázaly nezahalené. Proč prostě nenechají kluky z Tokio Hotel v klidu?

"Nejsme žádné stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme hudbu, texty. Nepronásledujeme je, jen chceme vědět, kde a jak žijí a bydlí. To nás zajímá."

U extrémních fanoušků vzplanula konkurence, kdo kluky nejvíce uvidí v soukromích situacích. Videa honu za sledováním jsou na internetu.

Perrine: "Zvláštní je, že my chceme Tokio Hotel stále vidět. Čím víc, tím je člověk šťastnější."

U Perrine šel fanatismus tak daleko, že se před dvěmi roky dokonce přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby byla blíž Billovi a Tomovi. Koupila si byt, aby byla blízko dvojčat a aby jim byla stále za zády.

15.dubna bylo na čerpací stanici v Hamburku šílenství, když Tomovi ujely nervy a dal Perrine do obličeje. Mladá žena podala oznámení.

Krátce před tím měla být matka Billa a Toma ohrožována "Afghánkami". Dívky to popírají.

Noemai: "Matka Toma nás napadla - láhví od coly".

Spor se měl konat před hamburských bytem Billa a Toma, kde "Afghánky" na dvojčata čekaly.

Co chtějí Francouzsky teď? Jejich právník Burkhard Benecken (33) pro BILD: "Omluvu a bolestné. požadujeme nejméně 10 000 Euro."

Managemant Tokio Hotel se včera k výpovědi dívek nechtěl vyjádřit.Portugalské Bravo: Album vyjde 14.června

27. dubna 2009 v 21:47 | Tokiačka-kiki |  Articles
Maj nějaký opožděný reflexy :D Nějak nezaregistrovali poslední události kolem TH :D Samotní CherryTreeRecords to potvrdili - album bude zpožděno kvůli stalkers - twins neodjedou do LA,nenechají doma v Německu jejich mámu samotnou.

Z portugalského Brava:

Tohle je horká novinka - nové album Tokio Hotel vyjde 14. června. Jméno stále zůstává neznámé, víme, že už jim chybí poslední kroky, které budou ve studiu v Los Angeles. Předtím dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi nahrávali v Berlíně, v domácím studiu.

Jsme plní očekávání slyšet výsledek!

(c) terusky-tokiohotel.blog.cz // PRT Bravo