Září 2008

FF-The Killers 13

30. září 2008 v 19:21 | Tokiačka-kiki |  FF-The Killers
>>TOM<<
"Cíl v dohledu!" hlásil Georg.
"Ok,Gustav bude řídit,aby nás pak odsud rychle dostal. My tři půjdeme ven,ale až bude dostatečně blízko,sebereme ji a ty Geo jí pak píchneš ten uspávací sajrajt."
>>SARAH<<
"Klid holka,víš kolik lidí má černý auta?" Uklidňovala jsem se vším,o čem jsem věděla,ale nějak to nepomáhalo. Vždyť tady skoro nikdy nejsou auta! Nikdo tady nebydlí,nikdo tudy nechodí,prostě prázdno!!
"Nezvládnu to!" Zpanikařila jsem a rychle se otočila na útěk. Utíkala jsem tak rychle,jak jsem mohla. Ani jsem pořádně nevěděla,co tohle všechno znamená,ale něco mi říkalo,ať běžím!
Slyšela jsem,jak se to auto rychle rozjelo. Jak mu zapískaly gumy.
>>TOM<<
"Doprdele! Tohle nebylo v plánu! Jeď rychle za ní!!"popoháněl jsem Gustava,když jsem oknem uviděl,že se naše oběť otočila a utíká nám pryč. Naštěstí má Gustav rychlejší reflexy než my všichni dohromady,takže už zařazoval nejvyšší rychlost.
Kladl jsem si jedinou otázku. "Proč utíká?!" Nemohla o nás vědět. Musel by jí to někdo říct a to je přece vyloučené!
Teď to ale bylo vedlejší,Gustav jí už dojížděl a tak jsme s Billem otevřeli zadní dveře a v plné rychlosti ji vtáhli dovnitř. Tam už byl připravený Georg s koňskou dávkou sedativ v injekční stříkačce,takže byla tuhá dřív,než si vůbec stihla všimnout našich obličejů.
"Zmákli jsme to!" radoval se Bill.
Já ale zase takovou radost neměl. Pořád mi to všechno nějak nedávalo smysl. Leda,že by naše oběť byla tak úzkostlivá,že by jí přišlo divný každý velký černý auto v osamocené uličce.
Díval jsem se na její tvář,zatímco jsem ji svazoval. Byla opravdu moc krásná. Tak dokonalá. Za tu dobu,co jsem nájemný zabiják,jsem nikdy neměl s někým takovej problém. Najednou mi přišlo jako holý nesmysl zabíjet někoho jen proto,že někdo potřebuje volný přístup k jeho matce.
>>SARAH<<
"Pomóóc!!" pamatuju si svoje poslední slova. Pak mi někdo zakryl pusu i oči. Ucítila jsem jen lehké píchnutí v noze a pak se se mnou zatočil svět.
"Je konec!!" pomyslela jsem si. Pak už myslet nešlo.
- - - - - - - - -
Uviděla jsem před sebou něco rozmazaného. Otevřela jsem oči a spatřila stůl,na něm obří obrazovku,z které se na mě někdo nebo něco upřeně dívalo.
"Už je vzhůru pane,co mám dělat?" řeklo to najednou monotónním hlasem. Byl to počítač. Velký mluvící počítač pro profesionály se simulovanou tváří.
"Dobrý Luku,já už si ji převezmu." Ozval se zdálky druhý,už trochu lidštější hlas. V ten moment se počítač sám vypnul.
"Kde to jsem?!"podivila jsem se,když jsem konečně viděla normálně,nerozostřeně. Až pak jsem si všimla,že mám svázané ruce i nohy.
Po chvíli cvakly dveře. Viděla jsem,jak někdo vchází dovnitř.
"Panebože!"zašeptala jsem. "To je jen sen!" uklidňovala jsem se.
Přišel až ke mně,usadil se na židli vedle mě a vítězně se na mě ušklíbl.
"Konečně se zase shledáváme!" řekl klidným hlasem.
Tokiačka-kiki

Backstage 2006 - by Laif Agency

30. září 2008 v 18:07 | Tokiačka-kiki |  Paparazzi,awards,backstage
Jací nasardinkovaní na jedný sedačce :D:D Musim se smát :D

BILD: Jak probíhá líbací akce pro Billa?

30. září 2008 v 18:03 | Tokiačka-kiki |  Articles
Přeložila Terushka pro www.terusky-tokiohotel.blog.cz - Nekopírovat bez zdroje!
Od minulého pátku Bild.de hledá Billovi líbací přátelkyni.

Odezva je strhující - přišlo spoustu fotografií a dopisů. Všechny odesílatelky chtějí to stejné - líbat se s Tokio Hotel!
Uživatelka bieneweb píše: "Milý Bille, doufám, že si přečteš můj dopis. Je to můj velký sen, být ti blíž! Jsi úžasně fascinující a máš obrovské charisma"
Bill nedávno Bravu prozradil, že už se tři roky nelíbal. "Nejsem prostě nabalovač" řekl k tomu.
Nesmí se ale vzdát! Díky Bild.de ho přímo porazí všechny milostná vyznání!
Uživatelka BillsFreundin píše, že si dokáže představit dokonce víc než vyměnit si pár nevinných polibků se zpěvákem. "Bille, chci se s tebou líbat, ale to není vše - chtěla bych s tebou sdílet celý život!"
Taky by jste chtěli líbat tohoto 19-letého mladíka? Stačí poslat "líbací zprávu" - sem!

Třídní fotka dvojčat *lol*

30. září 2008 v 17:55 | Tokiačka-kiki |  Kaulitz-twins
Hey viděli jste to někdo už? :D Já to teda vidím poprvý :D Já teda nvm jo,ale u nás dycky seděj nebo klečej ty kluci,kteří nejsou příliš velké výšky :D btw ty ostatní kluci proti nim sou fakt nějaký velký :D a neřikali náhodou,že pak je museli rozdělit do jinejch tříd,páč spolu dělali bordel? :D Kolik jim tady tak je?Btw jaké královny krásy tam mají :D *myšleno ironicky* :D

Nosí Bill řetízek pro štěstí?

30. září 2008 v 17:51 | Tokiačka-kiki |  Bill Kaulitz
HyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLink
<![CDATA[//><!]]>
Co myslíte? :) Já myslím,že je to dárek od nějaké slečny či od maminky :) Každý jistě nosíme něco pořád u sebe,něco jako talisman ;-) i když počkat...já nic takovýho nemám :D Teda možná prstýnky,který sundám tak možná na tělák! :D tam musím!! :D Grr.. a sere mě to,páč bez nich ¨si připadám,jak nahá :D

Pár fot z Comet 2007 ASP - by Virtual Nights

30. září 2008 v 17:46 | Tokiačka-kiki |  Paparazzi,awards,backstage
Tobi: "Bože to je ale kretén! Co to tam zase kecá?!" :D:D
<![CDATA[//><!]]>


Bill Kaulitz jako vosková figurína!

30. září 2008 v 17:35 | Tokiačka-kiki |  Articles
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // iloveradio.de

Bill Kaulitz jako vosková figurína u "Madame Tussauds" v Berlíně!

Jaká to čest pro frontmana Tokio Hotel! Jeho vosková figurína stojí ode dneška mezi světovými hvězdami jako jsou Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Robbie Williams, Brad Pitt & Angelina Jolie!

V dubnu byl v berlínkém nobl hotelu "Ritz Carlton" skutečný Bill na přípravách, teď je Bill z vosku hotov.

Specialita: Oblečení, které nosí napodobenina Billa, pochází z Billovy skříně.

A také nechal udělat kopii jeho stříbrného prstenu.
Ono to má fakt jeho pravý oblečení jo? :D Pche! Jak ho tam ty fans voblizovali hnedka ne :D Já dneska přesně v 9:30 na začátku třetí hodiny ve škole (byla to angličtina :D) slavnostně zabručela fanfáry :DTH mají nominaci i v "Best Act Ever" - Mozilla Firefox umí hlasovat jednodušeji!!

30. září 2008 v 17:28 | Tokiačka-kiki |  News
Objevily se zase nové informace (a nezabíjejte mě za to,že jsem je neobjevila sama a jako první :D ale já na tohle nemám ani prostředky ani čas :D takže veškerý credit za tento objev připisuju Evuli :D) ohledně MTv EMA 2008!
Nakonec to vypadá,že mají Tokio Hotel ty nominace dvě! :D K HEADLINER teď přibyla ještě ta BEST ACT EVER která ale na oficiálních stránkách MTV ještě vůbec nebyla zveřejněna,proto okolo toho bylo tolik zmatků!
V této kategorii spolu soupeří:
Britney Spears
Christina Aguilera
Green day
Tokio Hotel
U2
Takže bych opět řekla,že velmi silní konkurenti! Zejména Brit a Green day!!
Dobrá zpráva je pro ty,kteří mají prohlížeč Mozilla Firefox,protože umožňuje jednoduší hlasování na EMA's! Týká se to zatím pouze hlasování do HEADLINER,protože do BEST ACT EVER ještě hlasovat vůbec nejde. Určitě pak ale ještě dám vědět ;-)
Zde je postup k hlasování pro MF:
Najeďte si normálně na stránky MTV EMA do kategorie Headliner --> Tady
Pak si nahoře v sekci "Zobrazit" kliknete na "styl stránky" a zvolíte "bez stylu". Měla by se vám zobrazit bílá stránka,kde si v pohodě najdete TH a jednoduše pořád a pořád dokola jak blbeček klikáte pouze na "Vote" ;-)
To je celý :D Jednoduchý co? :D Bohužel já budu jak blbeček klikat pokaždý třikrát,ptz jsme z Mozilly přešli zpět na IE a mě se to teď nechce zasejc předělávat :D

Na medvíďata přijde i tisk!!!

30. září 2008 v 17:02 | Tokiačka-kiki |  News
Ahojky všichni fans TH,
Zájezd na medvíďata se blíží, a my tu pro vás máme další info. V zoologické zahradě se na naši návštěvu velmi těší a na naši akci přijdou i média - TV a fotografové. Tudíž to bude opět velká akce a budeme mít možnost zase jednou dát o sobě vědět!
Také máme úžasnou zprávu, že medvíďata pravděpodobně v zoo zůstanou ještě půl roku!
Autobus již máme zpoloviny plný, proto kdo se chcete ještě přihlásit, tak neváhejte a posílejte předběžné přihlášky na thnachtschechien@email.cz

Veškeré podrobnosti naleznete na www.tokiohotel-fanklub.cz ve článku: "ZÁJEZD ZA MEDVÍĎATY".

Vaše Alča

Bushido & Gott - duet??

29. září 2008 v 19:11 | Tokiačka-kiki |  News

Četli jste dnes Aha! ?? :D
Já taky ne,ale přečetla jsem si na netu,že tam byla jedna HOT news netýkající se TH :D
Nevím,jestli vás někoho zas až tak zajímá Bushido nebo Kája Gott jo..ale chlapci spolu prej nahráli duet :D
Hey,říkám vám,že to psali v Aha! :D Takže nevím,co je na tom pravdy. Nicméně by tento nový song měl zaznít na MTV a má vyjít někdy kolem 6-10.října 2008.
No,já jsem na to zvědavá. Text skládající se z češtino-němčiny a ptáčka-fick mit Bill bude zajímavý :D (napsala Vománka :D)
No,tak uvidíme,každopádně...já to snad ani nechci slyšet :D

Haluuuz video Davida na Comet 08 lol :D

29. září 2008 v 18:59 | Tokiačka-kiki |  Actions & concerts & awards
Lidi? Podržte mě někdo!! :D Tohle je normálně vooostrýý! :D Já z něj nemůžu! Vypadá,jak když se zbláznil :D No fakt,jak rozhazuje těma rukama,divně s nima kroutí a pak ještě tou hlavou..panebože! :D


In cinema on DVD with Tokio Hotel (to je předložek co? :D)

29. září 2008 v 18:46 | Tokiačka-kiki |  Me & my blog
Hey Leute,hallo,hallo,halo..:D
Jj,hádáte správně,koukala jsem se zas na DVD Zimmer 483 live in Europe :D To víte,krátim si čas čekání na to nové :D jestli teda vůbec vyjde někdy :D páč každej tvrdí něco jinýho :D
Sem to pustila,zrovna v obyváku samozřejmě voba Eltern no a táta povidá: "Takže si zase dáme hodinu němčiny jo?" :D No a já ho hned "uklidnila" : "Ne tati,jen 46 minut :D"
Tak jsem se zase po dlouhé době zasmála Tomovým skřekům a upřímnosti :D (viz. narážky na Georga :D + prásknutí Billa,když mu v Paříži vypad mikrák :D)
Jinak snad žádný news...kluci jsou teď furt zavřený ve studiu..nic se neděje,už aby bylo to Latin Awards,aby bylo aspoň nějaký vzrůšo :D :P páč jako tvl...nemám co přidávat :D Možná leda tak články okolo Billovy figuríny,to je tak všecko...
No nic,du hledat ;-)
Tschüss,
Tokiačka-kiki (málem jsem se napsala se "š" :D Tokiaška :D dobrý ne? :D)

Bill Kaulitz celý z vosku!

29. září 2008 v 18:36 | Tokiačka-kiki |  News
Bill bude novým obyvatelem hudební oblasti ve voskovém muzeu Madame Tussauds v Berlíně! 30.září se koná Madame Tussauds vstupní párty, potom bude odhalena jedinečná fugurína. Zúčastněte se: Prvních 20 fanoušků, kteří příjdou 30.září v 9.30 s nějakým vstupním dárkem pro Billa Kaulitze, obdrží volný vstup a smějí být živě u odhalení jeho voskové figuríny!
Adresa: Madame Tussauds Unter den Linden 74 10117 Berlin

Co říkaly ostatní celebrity na vítězství TH na VMA?

29. září 2008 v 16:46 | Tokiačka-kiki |  Interviews

(c) terusky-tokiohotel.blog.cz
Daniel Lopes: "Jsem za ně š'tastný."
Oliver Pocher: "Jsou teď největší německá kapela."
Jedna z holek: "TH si nezasloužili tolik cen. Nemám je tolik ráda."
Chlápek s čepicí: "Je super, že TH vyhráli, protože to ukazuje, že německá kapela může být úspěšná i v jiných zemích a doufám, že si teď víc němečtí umělci začnou věřit a budou se snažit dokázat to stejné, co Tokio Hotel."
Muž v saku a kravatě: "Je trochu nudné vidět, že vyhrávají úplně všechno, ale jsou prostě fenomén, takže to tak je."

Tokio Hotel milují Karl Kani

29. září 2008 v 16:42 | Tokiačka-kiki |  Articles
Během měsíce srpna úspěšná rocková kapela z Německa, Tokio Hotel, měli turné po USA. Poté, co byli v top v hitparádách a prodali miliony alb v Evropě, vzala kapela Spojené Státy bleskem. Tom, člen Tokio Hotel je fanouškem Karl Kani prezntoval značku během jejich amerického turné. Tokio Hotel vystupovali v městech Sayreville, Cleveland, Detroit, Chicago, St. Paul, San Francisco, Anaheim, Denver, Dallas a Houston. Kapela byla také nominována na 2008 MTV Video Music Awards a vyhráli v kategorii "Best New Artist".

MTV Europe Music Awards 2008 - voting!

29. září 2008 v 14:13 | Tokiačka-kiki |  Info
Dnes oficiálně začalo hlasování do MTV EMA 2008!! Výsledky v kategorii "Best act ever" nebyly vůbec zveřejněny,takže mají TH nominaci asi skutečně pouze jednu a to HEADLINER!!
Co z toho plyne? Ode dneška můžete až do 2.listopadu hlasovat kolikrát chcete! Ještě jednou,hlasování je neomezené,můžete hlasovat pořád!
Takže se do toho opřete,protože je velká konkurence!! Dokažme,že TH si svou slávu udrželi i přes rok,ba dokonce navýšili!! Hlasujte na stránkách MTV -->
Postup hlasování je stejný jako u předešlého do nominací. Vlevo zvolte kategorii Headliner,poté vyberte Tokio Hotel,jsou až poslední a pak pod obrázkem VOTE!
Jak jsem už psala minule,Tokio Hotel jsou nominováni ještě s Foo Figters,Linkin Park,Metallica a The Cure,takže opravdu silná konkurence!
Odkaz je samozřejmě i v oblíbených ;-) Takže 29.9.08 - 2.11.08 hlasovat nejvíc!!
My to dáme,na to máme,jsme machři největší!! :) Hej! :D

První fotky Billovy voskové figuríny!

29. září 2008 v 14:04 | Tokiačka-kiki |  Bill Kaulitz
tokiozone.comMě se nezdají ty jeho oči :D