Červenec 2008

FF-The Killers 7

29. července 2008 v 10:00 | Tokiačka-kiki |  FF-The Killers
>>SARAH<<
Na chvíli jsem se zastavila a zadívala se k místu,kde stál. Vedle něho stálo to velké černé auto a on někomu zrovna volal. Nechápala jsem nijak ty souvislosti. Nejdřív nějaký turista fotí park a pak se z ničeho nic objeví před naší školou. Teď už ale vypadal jako každý jiný student. Před tím mi připadal starší,teď byl mladý,celkem pohledný a sexy. Stejně jsem z toho byla zmatená.
Na chvilku jsem se otočila ke škole,abych se ujistila,že Ev a Chris,kteří na mě čekali,už jsou ve škole a nikam mi neutekli. Hned jak jsem se zase otočila zpátky,hledala jsem toho tajemného kluka,ale jako by se po něm slehla zem. Auto nikde,prostě prázdno.
"Asi to stejně nebyl student,když zase odjel."pomyslela jsem si a dál už na to nemyslela. Pokračovala jsem za svými kamarády do třídy.
>>TOM<<
Zaparkoval jsem auto z bezpečnostních důvodů dál od cíle a vydal se omrknout okolí. Sebrat ji před školou by asi nebylo to nešťastnější řešení,je tu moc lidí. Ještě to budeme muset probrat s klukama. Musí to být někde na odlehlém místě.
"Á,já o vlku a vlci jsou tady." Zasmál jsem se a to už ke mně kluci mířili.
"Co vy tady?"řekl jsem překvapeně.
"No,řekli jsme si,že to omrknem s tebou. Jsme tým..a stejně jsme neměli co dělat."
"Fajn,tak se kouknem dovnitř. Už začalo vyučování.Na chodbách nikdo nebude."
- - -
"Ježiši,jak já nesnáším tohle plazení se!"nadával Georg,když jsme lezli oknem v šatnách dovnitř.
Jo,jsme profesionálové,to jsem zmínil už na začátku,totiž vplížit se do školy spolu s ostatními žáky by nebylo zrovna profesionální. Radši když o nás nikdo neví.
"Nestěžuj si Georgu. Když jsme montovali bombu v obchodním centru,tak to bylo horší. Tam jsme se museli 2 hodiny plazit klimatizačním zařízením velikosti ktrčích chodbiček." Prohodil Bill.
Ne že bysme byli kdovíjací teroristi,samozřejmě jsme to udělali tak,abychom dostali onu osobu. Předem jsme tu "bombu" nahlásili právě proto,aby obchoďák evakuovali a začli jí hledat. Tím pádem jsme měli volnej přístup k VYDĚŠENEJM evakuovanejm osobám,mezi kterými byla i ta,kterou jsme potřebovali odstranit.
Ve skutečnosti jsme tam schovali jen jakési indicie…aby si ti tupí poldové uvědomili,kdo to spáchal. Jim by určitě nedocvaklo,aby si tu vraždu spojili s tou "bombou". No a my zase chtěli,aby se vědělo,že tady jsme hlavní vrahouni MY! I když…stejně nikdo neví,kdo vlastně :D
"Tak dělejte kluci. Támhle je její třída. Omrkneme nějaký důležitý věci a zas půjdeme. Zkusím se nějak dostat do sborovny a zjistit o ní ještě něco. Ten chlápek nám toho moc neřek."
"A jak se tam chceš dostat?"
"Normálně.. ´Dobrý den,jsem Sařin kamarád a protože má teď hodinu,nechci ji rušit. Byla byste tak hodná,potřebuji si ověřit,které dny má jaké kroužky,abych se za ní mohl stavit. Vždycky mi to řekne,ale já to zapomenu.´ A nahodím svůj úsměv..to půjde :)"
Brácha z mého úsměvu dostal výtlem,takže zase nic,ale ty informace jsem dostal! Říkal jsem to,dneska se stačí na každou ženskou krásně usmát a nikdo by do vás neřekl,že za rohem odprásknete 10 lidí! :D
Tokiačka-kiki

FF-Lekce života 32

27. července 2008 v 7:30 | Tokiačka-kiki |  FF-Lekce života
"Jsem tady!"přiřítil jsem se do nemocnice. "Kde je? Co s ní je?!" mluvil jsem udýchaně na doktora. "Pojďte za mnou." Doktor mě rychle vedl k Elizabethinu pokoji. Otevřel jsem dveře a spatřil ji. Ležela na posteli,divoce sebou házela a vykřikovala moje jméno a věci,které se mnou prožila. Z toho,co říkala,jsem usoudil,že se teď "ocitla" ve své paměti při naší poslední hádce u nás doma,když jsme přišli za Billem. Že by si při tom záchvatu vzpomněla? Ne,nevěřil jsem tomu.
"Liz,jsem tady. Všechno bude v pořádku,uklidni se. Liz!"mluvil jsem na ni,aby se "probrala" a začala vnímat okolí. Najednou skutečně zvedla oči ke mně a upřeně na mě koukala.
"Běž ode mě!"křikla a polekaně se odsunula dál ode mě. Doktor stojící za mnou se podovil,co s Liz je. I já jsem nechápal. Nepoznává mě snad?! Udělal jsem jí něco v tom záchvatu?!
"Liz,neboj se mě,já jsem Tom. Tvůj přítel,nechci ti ublížit." Promlouval jsem k ní tiše a snažil se k ní dostat blíž. Liz ucukla a spustily se jí slzy. Peřinu si natáhla až ke krku a přestala komunikovat. Třásla se a plakala. Nevěděl jsem,co mám dělat. Vypadala tak vyčerpaně a ustrašeně,bylo mi do pláče. Musí to pro ni být hrozné,teď si myslí,že jsem kdo ví co..
"Pane Kaulitzi,možná to nebyl tak dobrý nápad,pojďte."pokynul mi doktor. Chytl mě za paži a vedl pryč. Pořád jsem se díval na Liz. Klepala se a dívala se do země. Něco ji vylekalo. Byla úplně na dně. Bála se jen mě,nebo se teď uzavře do sebe a nebude komunikovat s nikým?!
"Sakra doktore,proč se mě bojí? Co jsem jí udělal?!" zeptal jsem se na chodbě doktora.
"Nevím,pane Kaulitzi. Vy přímo asi nic,o tom byste věděl,ale…myslím,že v její mysli se toho teď odehrává opravdu hodně a uvidíte,že za chvíli už bude všechno v pořádku a Liz se k vám bude chovat jako před tím. Po epileptickém záchvatu nemůžete po člověku hned chtít,aby vám líbal nohy!" řekl doktor rázně.
"Promiňte,ale Lizina důvěra je to poslední,co mám! Nechci ji ztratit.Miluju ji!"
"Já vás chápu,ale Liz to má teď těžké. Neví,komu má věřit. Pro ni jsou teď všichni stejní."
"Ale vždyť mě si pamatuje. Ví,kdo jsem. Proč bych pro ni měl být jako všichni ostatní?!"
"Promiňte,ale musím jít za ostatními pacienty. Zkuste za chvíli za Liz jít a všechno jí říct ještě jednou. Mluvte s ní,potřebuje vás slyšet,jestli vám má věřit. Nemáte moc času,zítra přijedou její rodiče a nejspíš si ji odvezou!"
"Opravdu? Už to víte jistě?"
"Téměř,Lizin otec rozhodl,že už tu déle zůstat nemůže. Je na tom skutečně špatně,ovšem,co je pro ni teď důležitější..nevím. Rodiče potřebuje v každém případě,ale pokud chcete najít nějakou šanci,aby se Liz vrátila paměť,říkám to znovu,Liz by měla zůstat v Německu,s vámi! Podle mě jste to vy,kdo jí vrátí paměť a pomůže v těžkých chvílích zákeřné epilepsie!"
"Děkuju vám,cenním si toho,že mi tak věříte. Bohužel,pan Libel má na to jiný názor. Pro něj jsem jen hajzl,co jako první přefikl jeho dceru a zavinil tohle všechno. Ale vlastně má pravdu!"
"Myslíte? Třeba by se s tím ještě dalo něco dělat." Doktor se tajemně usmál a odešel. Jeho optimismus bych teď potřeboval. Tokio Hotel jdou do háje. Fanynky smutní,brácha už nekomunikuje a nezáleží mu už na ničem, a hlavně…Liz je na tom ještě hůř a možná odjede..a už ji nikdy neuvidím.
Kam se poděla ta veselost,optimismus,humor,štěstí?! Byl ze mě jiný člověk. Řekl bych..starší a vyspělejší. Od života jsem dosud neměl moc zkušeností,tohle zamávalo jím celým. Změnil jsem se,dost. Už nikdy nebudu ten starý Tom Kaulitz plný elánu,optimismu a humoru.
Pokračování příště…
By Tokiačka-kiki

FF-Was??? 13

25. července 2008 v 9:30 | Tokiačka-kiki |  FF-Was???
"Davide…co takhle kdybychom natočili klip na Reden?" otočil se Tom s dotazem hned na Davida.
Chvíli byl klid.
"Was???"
"No..napadlo nás s Kikinou..že by to pro nás bylo..přirozenější.."
"Přirozenější??Děláš si srandu?? Tisku jsme nejdřív oznámili Wo sind eure Hände,všechno bylo vymyšlený,pak jste si vy vymysleli,že to není dost dobrý a přešli jsme na Totgeliebt podle toho,jak to Kikina navrhla,všichni jste souhlasili,bylo to tak dokonalý a najednou zase Reden???!Vy nejste normální!! Vy mě chcete zničit!!" rozčiloval se David.
Po pravdě jsem netušila,jak ho to naštve :D.
"No..a co takhle natočit ty klipy dva!?!"
"Dva? A jak to chceš jako stihnout??"David protáčel panenky a kroutil hlavou.
Bill,Gustav,Georg a Maki na nás zírali,jak kdybychom právě spadli z kosmu a David zuřil.
"No,jednoduše. Bill s Markétou budou mít hlavní role v Totgeliebt,stejně se to na ně víc hodí. Já s Kikinou budeme zase hrát v Reden a Gusta s Georgem vždycky zahrajou v každym tom klipu jakoby dohromady..víš..jako jsme to dělali v těch předchozích..to bude ok."
"Jo?No.."David se zamyslel.
"Tak..teoreticky by to mohlo jít.."
"Určitě.."souhlasil Tom.
Ostatní se nijak nevyjádřili a jenom na nás koukali.
"Sorry šéfe,ale volaj mě kluci z hotelu,že se tam objevili nějací výtržníci..zřejmě není návrat bezpečný.."přerušil nás Saki,který hlídal na všech stranách. Právě se spojil vysílačkou s ostatními bodyguardy.
"No..to je bezva..kde budeme jako spát?"vyhrkl Georg.
"Ježiš,tak pojedem do jiného no..snad tu nemaj jedinej hotel v celý republice."David si zaťukal na čelo.
"Tak zas tak špatně na tom teda fakt nejsme!!" smála jsem se.
"No..tak já du něco sehnat šéfe." Řekl pohotově Saki a šel volat do jiného hotelu.
***
"Hele,takže zejtra..už bude snad pevnej scénář,kterého se budeme držet!!Od zítřka už teda žádný změny!! Natočíme Totgeliebt a Reden a nic jinýho!!! Přes večer se ještě domluvím s režií a zejtra to rozjedem!! Žádnej těžkej scénář to nebude,budete improvizovat,holky,jasný? Stejně už to máme tak jaksi vržené díky těm písničkám..takže,zítra se sejdeme ráno v 9:00..anebo víte co…my vás s klukama ráno kolem tý devátý vyzvednem,ok?"
"Jasný!"
"Tak ahoj zítra!"rozloučil se s námi David a šel se usadit do auta k Sakimu.
"Pa,zlato."Tom mě políbil.
"Pa zlato? Jů..bych neřekla,že si na tohle potrpíš.."
"Ty mě teda ale vůbec neznáš,jak tak koukám…:D" smál se.
"Však mám taky spoustu času tě poznat ;-)"
***
"Tak co? Můžu tě vidět na nějakym televizním kanálu??" vyzvídal Štěpán hned,jak jsem dorazila domů.
"Blázníš??Ještě se nic nenatáčelo..až zejtra.."unaveně jsem se svezla na sedačku.
"Aha..a tak něco říkej..jaký to je s nima atd..chci všechno vědět.." byl jak malej. No..on byl malej :D ale..přeci jen byl dost starej na tyhle puberťácký výlevy..jenže on nikdy neviděl nikoho slavného..i když..já vlastně taky ne,až do teď!
"Tak já nevim..snad jen,že nakonec budeme natáčet klipy dva J"
"Jo?? Woow..tak to je super.."
"Hele..a táta..ten z toho natáčení asi není zrovna vodvázanej,co?"
"Hm..znáš ho..má o tebe strach..navíc,když tě tady viděl s..Tomem :D"začal se tlemit.
"Hele,nech si to,jo?!"
"No tak já nevim viď..ale už vidim,co tam s nim budeš předvádět..:D"
"S kym jako?"
"S kym asi..s Tomem!!"
Poklepala jsem si na čelo. Chtěla jsem to zatím držet v utajení..i když to,co jsme tady dělali před tím,bylo asi dost postačující :D
"Ježiš nedělej se,ségra! Sem vás viděl ne..:D"
"No a co jako?!"
"Ježiš nic no.."naštval se.
Už jsem ho nechala bejt a šla si dát sprchu. Jenže to by mi v tu chvíli,když jsem byla ve fázi "namydlená" nesměl zazvonit mobil.
Ten debil si samozřejmě přečetl celou tu smsku.
***
"Ty hajzléé!!"křičela jsem na něj div jsem nepřišla o hlasivky.
"Tak co je to tady??!!"do pokoje přilítla mamka.
"Dej sem ten telefon,ty kreténe!!"
"No tak! Uklidni se!!"okřikla mě mamka.
"Jak mlží ne ty vole..haha..přede mnou nic neutajíš!!:D:D" tlemil se mi doslova do obličeje.
"Ten hajzl mi čte moje osobní smsky!!"
"Prosím tě,ušetři mě těch výrazů..a co tak důvěrného obsahují,že kvůli tomu tak vyvádíš?!"mamka se na mě podezíravě podívala.
"Já to věděl už dávno!!:D" dál se gebil.
"Zklapni!!"okřikla jsem ho.
"Tak dozvím se to??"
"Ježiš nic mami..jen smska od Makiny.."
"Jo tak od Makiny!Aha…tak nech příště Štěpáne tvou sestru v klidu a nehrabej se jí v mobilu,když je to pro ni tak důležité!!"
Štěpán zrudl a utekl radši pryč. Já jsem se zaradovala a konečně si mohla v klidu přečíst tu smsku.
Nepřekvapilo mě,že byla od Toma,nikoho jiného jsem ani nečekala.
Pokračujeme…
By Tokiačka-kiki

FF-Lekce života 31

24. července 2008 v 8:00 | Tokiačka-kiki |  FF-Lekce života
"Takže chceme všem oznámit,že nekončíme,ale dáváme si jen menší pauzu!" zrovna jsem vysvětloval novinářům naše rozhodnutí.
"Promiňte,pane Kaulitzi,ale nechtěl jste spíše říct..v naší pauze budeme pokračovat.." jeden novinář se tomu začal smát a přidalo se i pár dalších.
"Ne! Nechtěl,promiňte mi,že jsem to špatně vysvětlil,ale myslím to vážně. Od Tokio Hotel v žádném případě neodcházím.."
"Neodcházíme!" přerušil mě Bill.
"Správně.." přitakal jsem pomalu. " Bill i já máme takový problém.." Rozhodl jsem se všem,celému světu říct pravdu! Všechno opravdu tak,jak to skutečně bylo. Od začátku. Nikdo mě nepřerušoval. Mikrofony nastrčené ke mně se ani nepohnuly. Všichni nehybně naslouchali a nikdo ani nepípl.
Malá skupinka fanoušků - zástupců nejdůležitějších fanklubů stála kousek ode mne a při vyprávění mého,našeho příběhu nejedné dívce ukápla slza. Bylo to tak dojemné,vidět jejich smutné obličeje,ale věděl jsem,že v nich mám oporu. Neuvěřitelnou oporu. Bill vypadal naopak jako úplná troska. Snažil jsem se soustředit na vyprávění,ale nemohl jsem si nevšimnout,že Bill by tady teď nejradši vůbec nebyl. Nevím,co všechno se mu teď honilo hlavou…ale změnil se dost. Připadalo mi to,jako by mu už snad na ničem jiném nezáleželo. Jakoby mu už nezáleželo ani na těch fanynkách. Vždycky byl tak šťastný,když viděl křičící fanoušky se slzami v očích prosící o autogram. Teď byl úplně mimo!
Když jsem dopověděl všechno,co jsem chtěl,hala,ve které jsme byli,zůstala naprosto jako před tím. Nikdo se ani nepohnul a všichni mlčeli. Až pak někdo vzadu začal tleskat..postupně se k němu přidávali další a další lidé. Novináři a reportéři zahodili mikrofony i diktafony. Všichni tleskali. Dokonce i David,který byl nejdřív naštvaný,protože jsme to chtěli vzdát.
Nebylo mi krásně,jako tomu je,když nám někdo tleská,třeba na koncertu. Bylo mi zvláštně..myslel jsem na Liz.
- - - - - - - - - -
Liz…
Ležela jsem na posteli, naproti u dveří seděla na křesle sestra a četla si časopis. Cítila jsem se hrozně. Už zase mě bolela hlava. Připadala jsem si,jakoby vážila nejmíň metrák.
Najednou to zase přišlo. Ležela jsem v nemocnici a najednou jsem byla někde úplně jinde. Byla jsem to já? Teď jsem ležela v nějakém parku. Byla mi zima..asi jsem spala. Někdo mě volal. Běžel za mnou. Nemohl mě najít. Chtěla jsem se mu ozvat,ale nešlo to. Pak mě našel. Zvedl mě z té lavičky a objal mě. Snažil se mě probudit. Třásl se mnou a pořád křičel moje jméno.
"Promiň,Tome.."zašeptala jsem.
Sestra se zvedla z křesla a pozorovala mě.
"Tome..já nechtěla..nechtěla jsem to udělat,ale vy dva jste úžasní..a já si vaši lásku nezasloužím,akorát jsem vám zničila váš vztah.."povídala jsem dál "ze spaní"
Najednou byl pryč. Teď jsem zase byla někde jinde. Seděla jsem v místnosti mezi dvěma kluky. Poznala jsem je,to jsou ti,co za mnou pořád chodí. Tom a Bill. To jsou ty dvojčata,ale proč jsem tu s nimi? Vždyť je neznám. Nechápala jsem,co se mi zase děje.
- - - - - - - - -
Tom…
"Halo,pane Kaulitzi,Liz má zase záchvat..a pořád volá vaše jméno,myslím,že byste měl přijet!" to mi zrovna volal doktor.
"Ano,jistě,hned tam budu." Okamžitě jsem se zvedl a odcházel. Ještě jsem se zastavil a řekl do mikrofonu:
"Odpusťte,ale ta osoba,o které jsem vám tu vyprávěl,Liz…je na tom špatně,musím za ní do nemocnice. Uvidíme se později,promiňte."
Pak už jsem neposlouchal volání Billa,Davida,novinářů ani fanoušků. Musel jsem za Liz!
Pokračování příště…
By Tokiačka-kiki

Jedu na tábor!! // I´m going to go to camp!!

22. července 2008 v 16:15 | Tokiačka-kiki |  Me & my blog
Ahojte všichni,kdo jste právě zabloudili na můj blog a čtete tento článek xDD
Tak právě nastal ten čas,znovu se jdu s vámi loučit :( Jj,je to tak. Už dnes,za malou chvíli odjíždíme směr Mladočov a já se nesmírně těším! :) (jako každý rok) Letos je to ale trochu jiné a to hlavně kvůli vám a tomuto blogu,poprvé se totiž těším na tábor a zároveň netěším,ptz budu až do 3.8. bez blogu,bez vás,bez TH! :((
No,nicméně,i tak to určitě bude všechno ok ;-) Odjíždíme,teda měli bysme odjíždět asi za ¾ hodiny,čili v 5,ale tradičně bus přijede tak se ¾ hodinovým spožděním,takže :DD
Chtěla jsem vám jen zopakovat xD jak moc mi to bude chybět a jak ráda se zase vrátím,ale pochopte to,na táboře je vždycky taková prdel :DD s kámoškama se těšíme už snad půl století :DD no,to ne..ale zkrátka,vždycky si to tam parádně užijem,takže i letos to určitě bude fajn ;-)
Opět jsem vám přednastavila několik dílů ffek ;-) hlavně teda Lekce života,The Killers a Was??? I když..u zabijáků docházej předepsaný díly,takže budou asi jen dva,tři…mno a Was..to se ještě uvidí ;-) Zároveň bych se vám chtěla omluvit,že vůbec nepřidávám poslední dobou ffku "Nejlepší je to na sněhu" a to proto,že mi došla inspirace pro tuto ff. Zkrátka nevím,jak pokračovat a vzhledem k tomu,že je tu jen 7 dílů…asi ji zruším úplně,stejně ji nikdo nečte (jako ty ostatní). Dále taky ff "Stanování" vzhledem k tomu,že jde o STANOVÁNÍ tak smažu ty tři díly z druhý řady a nechám jen tu první,která jakoby ukončí celý příběh tím,že všichni skončili šťastně atd atd..prostě,skončil pobyt ve stanu,skončilo stanování a šmytec! Jede se domů :DD FFka "Odporná šprtka" ale pokračovat bude a to co nevidět ;-) teď vám ji bohužel přednastavit nemůžu,ptz jsem se zdržela s psaním a nemám zatím další díly,ale budou,věřte mi ;-) časem ano,tam totiž nápady zatím jsou :) Jak jste si všimli u ffky mého SBčka Kate - "Nečekané setkání" nedávno skončila,takže stejně jako má - "LadyCool" odpočívá ve své rubrice :) No a poslední zpráva ohledně FFek…psala jsem vám,když jsem se vrátila z Biogradu,že mě napadla jednodílná ffka ;-) je to tak a už je napsaná!! ;-) Nebojte se,až se vrátím,zveřejním vám ji (teda..stejně to asi nikoho nezajímá xD) Už teď ale můžu prozradit název: "Chance for better tomorrows" přeberte si to jak chcete ;-)
Takže lidičky,možná vám přednastavím i nějaké jiné články,fotky a tak,ale moc toho nebude,to víte…na skoro dva tejdny se toho moc přednastavovat nedá,takže pak zase budu dohánět,jako včera a v sobotu v podobě 50 článků za den :DD
Loučím se s vámi…a prchám za autobusem ke staďáku. xDD A opět si zpívám..:D Vivááá la Mladočov…viváá… xDD
Tak se mějte hezky,buďte stále tak dobrými fanynkami,nezapomeňte na TH a na mě xDD mimochodem,ve čtvrtek mám svátek xP :DDTak jak jsem vám psala,než jsem odjela do Hrvatska..sežene mi někdo to číslo na Toma?! Lidi,udělejte to pro mě ;-) sice je to jen svátek,ale tak…co byste pro Tokiačku-kiki neudělali,že? :)
Mám vás ráda,ale ještě víc Tokio Hotel :D:P
Tak se mějte a smějte (to hlavně) protože dobrá nálada a optimismus…je v dnešním světě hodně důležitá… (a to mi věřte,že to říká ten pravej :D absolutní skeptik a pesimista xD)
Takže,buenos días,vy všichni,kdo jste úspěšně dočetli až k samému závěru,neboť moje proslovy bývají zdlouhavé a nudné xDxD
Ciao,
Tokiačka-kiki

Bill si hladí bříško <3

22. července 2008 v 15:42 | Tokiačka-kiki |  From fans
Tak to je fakt pěkný <33

Organizátoři Werchter Boutique nenechali TH zahrát přídavek!

22. července 2008 v 15:39 | Tokiačka-kiki |  News
Ahoj všichni!
V sobotu jsme měli spoustu zábavy na Werchter Boutique Festivalu v Belgii. Bylo úžasné vidět, kolik Vás, fanoušků Tokio Hotel, si nás šlo poslechnout LIVE! Bohužel jedna věc pokazila naše vystoupení - na konci vystoupení jsme nemohli zahrát přídavek a od organizátorů jsme měli nařízení opustit pódium! Ani se nedokážete představit, jak jsme byli smutní a naštvaní z toho, že jsme se s Vámi nemohli pořádně rozloučit.
Budeme se snažit brzo vrátit do Belgie a zahrát delší show.
Uvidíme se brzo - mějte se tak nejlíp, jak to půjde!
Bill, Tom, Gustav & Georg

TH budou v berlínském muzeu

22. července 2008 v 15:36 | Tokiačka-kiki |  News
Tokio Hotel budou na výstavě Colliera Schorra "Freeway Balconies" v berlínském muzeu Deutsche Guggenheim Berlin.
Celá ta výstava se pohybuje mezi fotografiemi, videovým uměním až k sochařství.
Punk-rocková kapela Tokio Hotel sdílí místo s Raymondem Pettibonem a herci Brookem Shieldsem a Richardem Princem.
Tady máte ještě pár fotek z tý výstavy:
HyperLinkHyperLink
HyperLink
(c) terusky-tokiohotel.blog.cz
Edit: Až na to,že TH nehrají punk,ale to je vedlejší xDD btw čím dál víc mě lidi udivují s tím,že vyrukují,co jsou TH za styl hudby...jednou jsou emo,pak zase punkeři...jako...nechci vidět,co budou říkat až Georg změní image xDD to byl vtip Geo ;-)

Georg nebo Samara? Vyberte si xD

22. července 2008 v 15:31 | Tokiačka-kiki |  Georg Listing

V Římě byl ukraden trezor s penězi!

22. července 2008 v 15:28 | Tokiačka-kiki |  News
Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz - kopírovat pouze se zdrojem!
Na koncertu Tokio Hotel v Římě byl ukraden ocelový trezor s 50 000 eury!
V tomto trezoru byl veškerý výdělek z tohoto koncertu!
Stalo se to v noci z neděle na pondělí!
Edit: Ty vole,no dobrý xDD docela slušný jako, 50 litráků..asi byli kluci zklamaný no...tak přece jen není pravda..co čech,to zloděj xDD krádeže,sprostý krádeže se dějou i v Itálii :DD njn,samý mafiáni xDD

Dvojčata se svým tatínkem?

22. července 2008 v 15:22 | Tokiačka-kiki |  Kaulitz-twins
Tak tohle to je prý pravý taťka dvojčat,Jörg Kaulitz :)
No,nevím,nevím...já tam moc podoby nevidím :(

Billova prdelka xDD

22. července 2008 v 15:16 | Tokiačka-kiki |  Bill Kaulitz
Hm,tady jde dobře vidět... :DD

Tomova hudební vložka v TH TV xDD

22. července 2008 v 15:14 | Tokiačka-kiki |  Tom Kaulitz
To je to jeho blah,blah,blah atd..:DD upe to žeruu :DD

Geo prohrabává Billovu tašku xD

22. července 2008 v 15:11 | Tokiačka-kiki |  Georg Listing

Rock One nr.45

22. července 2008 v 15:06 | Tokiačka-kiki |  Magazines
Zimmer 483 live in Europe - In die Nacht

22. července 2008 v 12:39 | Tokiačka-kiki |  Screenshots

Twins na slavnostním ceremoniálu - Jugendweihe

22. července 2008 v 10:40 | Tokiačka-kiki |  Actions & concerts & awards
Tak o tomhle jsem dosud neměla ani páru!!
Vy jste o tomhle "zasvěcení do mládí" věděli??
Jinak jako pěkný :) to se asi dělá jen v Německu ne? Jak byli chudáci každej v jiný třídě a nesměli ani sedět vedle sebe xD Je to boží xDD
Tady je ještě fotka dvojčat vedle nějakýho chlapa:
Možná to je nějakej jejich kámoš...

Už víme,proč se pokazil koncert v Praze!

22. července 2008 v 10:31 | Tokiačka-kiki |  News
Předem radši upozorňuju,že jde o informaci z blogu Terushky a tedy přímo od Terushky xD
Proč byli kluci na koncertu v Praze tak nervózní a nesví? Proč nedávali žádné rozhovory a nic?
Terushka na to kápla! :D
"Sám Bill to totiž říká na DVD! Říká tam:´Georg vždy před začátkem koncertu chodí na záchod konat velkou potřebu - a ten den zrovna Georg před koncertem nesral, takže jsme věděli, že je něco špatně´"
Já osobně jsem jaksi tuto část titulků nějak přehlídla či co xDDD No,nicméně,teď už máme všechno jasný! Nálada Tokio Hotel na koncertech závisí na tom,jestli ten den Georg půjde hodit hovno nebo ne! :DDD
Zdroj: terusky-tokiohotel.blog.cz

Devilish chrápou v trávě xD

22. července 2008 v 10:21 | Tokiačka-kiki |  Band
Ups :D Já nevim proč,ale tahle fotka mi přijde strašně komická xDD
Devilish spinkají v travičce..:) jak romantické :D Hlavně Gugí je zlatý xD taký majinký byl ještě :D ale to všichni :D

2 fotky dvojčat z Říma <33

22. července 2008 v 10:14 | Tokiačka-kiki |  Kaulitz-twins
Tyhle fotky mi přijdou nádherně roztomilé a to je všechno! Nehledejte v tom nic jinýho! Vemte si,že byste se někdy na svého bratra nebo sestru (zkrátka sourozence) takhle usmáli,objali ho..prostě k sobě byli milí a měli se tak rádi,jako oni...ale pouze sourozenecky! No,mezi mnou a mou sestrou převažuje spíš jinej cit a to...nenávist! xDxD
Jsou velký,tak je máte pod perexem