Bill a Tom:,,Komu věříme!"

31. srpna 2007 v 18:34 | Tokiačka-kiki |  Interviews
Bill a Tom mluví exklusivně o svém nejlepším kamarádovi. Mají pořád méně času v tomhle chaotickém životě. Požadují hodně trpělivosti a upřímnosti od jejich přátel. Kdo jim to dá? Kdo je nejlepší kamarád Tokio Hotel?
Odkud znáte svého nejlepšího kamaráda Andrease?
Bill: Byl na stejné škole ve Wolmirstedtu. Kromě něho jsme měli na škole málo přátel. Tom a já jsme přerušili školu v desáté třídě. Andreas bude dělat závěrečné zkoušky tenhle rok.
Je vám Andreas podobný?
Tom: Andreas je přesně jako my. Když jste dobří přátelé, měli byste myslet stejně. A to děláme.
Má taky tak vysokého ducha jako vy?
Bill: Hm, myslím, že je tak trochu mix. Někdy má vysokého ducha. Ale naprosto k nám patří. Je tak spontánní jako Tom a já a taky tak legrační, má stejný humor. To je pro mě vždycky důležité, že se můžu smát se svými přáteli.
Jak víte, jestli mu můžete věřit?
Tom: To přijde časem. Když někoho znáte dlouho, pak se to naučíte oceňovat. Známe ho už od sedmi let a můžeme mu věřit, protože byl s námi od začátku a věděl všechno od začátku.
Bill: Jsme přátelé po dlouhou dobu. Tak je to se všemi mými přáteli, poznal jsem je a věděl jsem, že jim můžu věřit. Dokázalo se to znova a znova, že jim můžu opravdu věřit.
Je někdy ten prostředník, když se hádáte?
Tom: Ne, vůbec. Záleží na tom, jaký sdílí názor, podle toho je na mé nebo Billově straně.
Říká ostatním lidem, že se přátelí s Billem a Tomem z Tokio Hotel?
Bill: To by nikdy neudělal. On a lidi kolem mě jsou velmi opatrní v tomhle bodě. A když se sejdeme, tak se nás nikdy neptají, co je se skupinou, mluvíme o naprosto jiných věcech, normálních záležitostech. Když jsem společně s přáteli, jsme velmi soukromí.
Voláte si s nimi často?
Bill: Každý den. Volám rodičům každý den a taky přátelům. Jsem hodně na telefonu.
Zajímá se Andreas o to být součástí Tokio Hotel?
Tom: Existujeme už sedm let a vždycky zůstaneme v tomhle složení. Nebudeme přibírat nikoho nového. Andreas hraje na bicí ve své vlastní kapele.
Je někdy obtěžovaný vašimi fanoušky?
Bill: To je bez limitů. Samozřejmě, že se snažíme držet naše přátele, co nejdál od toho a držíme nad tím dohled. Alespoň víme, jaké to je být na veřejnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký styl hudby se ti líbí???

Pop
Punk
Hip-Hop
Rap
Techno
Rock

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.