20 tajemství o Tokio Hotel!

23. srpna 2007 v 15:23 | Tokiačka-kiki |  Info
1. Strach z koncertů
Tom se bojí, že spadne do zástupu fanoušků, když na koncertech podává svoji ruku. Bill se bojí, že spadne, když skáče.
2. Styling: dvě hodiny
Bill potřebuje dvě hodiny, aby si upravil styling. Má rád styl ze staré školy: černě nalakované nehty, černý make-up a upravené vlasy. Jeho přírodní barva vlasů je tmavá blond.
3. Neradi tancují
Velmi zřídka uvidíte Tokio Hotel tancovat. Na aftershow párty jsou kluci spíše u baru a povídají si. Jediný, který rád tancuje, je Georg, ale jenom r'n'b a hip hop.
4. Hlavní téma: dívky!
Když spolu kluci mluví, tak hlavně o holkách. Další téma je muzika, ale většinou je to spíš o "kočkách".
5. Nespáč a spáči
Gustav je první, který ráno vstává a který dostává ostatní z jejich postelí. Georg spí pořád a všude a vždycky se zpozdí.
6. Oblíbené jídlo
Tom a Bill jedí rádi pizzu a dělají vtipy. Georg má rád noky a Gustavovo menu je römertopf.
7. Ponížený Bill
Bill nejponižující zážitek byl, když vylil colu na jednom rande. "Bylo to i na jejím telefonu a nebylo to legrační", směje se už dnes tomu Bill.
8. Georgovy vlasy
Georg má vlastně zvlněné vlasy. Vždycky si je žehlí, což zabere hodně času a je to tvrdá práce, ale má rád své dlouhé a rovné vlasy.
9. Hodně zvířat
Všichni z Tokio Hotel mají zvíře. U Billa a Toma doma je šťastný, pokaždé když se vrátí domů, jejich křížený labrador s dobrmanem Scotty. A kočka Kazimír, kteří je chodí přivítat. Gustav má černou kočku Richarda a kříženého psa Bruna. Georg má psa Garona a černou kočku Moritze.
10. Výčitky
Když někdo Billa provokuje, hádá se s lidmi, kteří ho milují a kteří s tím nic dělat nemůžou. Bill má potom výčitky, protože ví, že je zranil.
11. Pozitivní charakteristika
Bill má na sobě rád, že je velmi spontánní. Tom si myslí, že je ambiciózní a odhodlaný. Gustav si myslí, že je dobrý, že je skromný a Georg, že je dobrý posluchač.
12. Negativní charakteristika
Bill přiznává, že je někdy příliš egoistický, Tom si mysl, že je často netrpělivý, Gustav by byl rád víc otevřený a míň stydlivý a věc, která otravuje Georga je ta, že se pořád opožďuje.
13. Lháři
Všichni kluci o sobě tvrdí, že jsou dobrými lháři. "Bill a já jsme králi ve lhaní," říká Tom. "Ostatně, neshledávám lži dobrými, ale když na to přijde, dělám to velmi dobře, i s obličeji".
14. Oranžové tapety
Bill má doma oranžové tapety. Jeho stolem jsou staré dveře, jeho pokoj je velmi malý. V Tomově pokoji je velká skříň a pohovka.
15. Maximální rychlost.
Tokio Hotel si to přinesli sami. Chtěli obdržet zlato za své album Schrei, ale nakonec zjistili: že alba se prodalo víc jak 200 000 kopií a nedostali jenom zlato, ale taky platinu.
16. Plakáty na zdi
Nikdo z kapely nemá plakáty na zdech. Jenom Bill měl předtím malý obrázek Neny na zdi.
17. Dívka snů: dlouhé vlasy
Na účes odpověděli všichni kluci stejně: mají rádi holky s dlouhými a rovnými vlasy.
18. Oblečení: ženské
Klukům se líbí krátké sukně a vysoké boty. Taky mají rádi topy s odkrytými zády.
19. Dva kluci, jedna holka
Bill a Tom se už jednou zamilovali do stejné holky a taky stejnou holku políbili. Bill s ní měl svůj první polibek, když mu bylo deset let, ale nelíbil se mu. Tom měl svůj první polibek taky s tou samou holkou.
20. Domov s dvorkem
Bill by chtěl žít později ve stylu padesátých let. Nejdůležitější je pro Toma, aby žil v centru města, s hodně stresem a hlukem. Gustav a Georg mají rádi přírodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký styl hudby se ti líbí???

Pop
Punk
Hip-Hop
Rap
Techno
Rock

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.